Studieleiding


Madeleine Maaskant
Directeur

Henri Snel
Onderwijsmanager
henri.snel@ahk.nl

Esther Mapp
Faculteitsmanager
esther.mapp@ahk.nl

Mildred van der Zwan
Studieadviseur & Internationale betrekkingen
mildred.vanderzwan@ahk.nl

Nico van Bockhooven
Coördinator beroepservaring
nico.vanbockhooven@ahk.nl

Opleidingshoofden


Janna Bystrykh
Hoofd Architectuur
janna.bystrykh@ahk.nl

Anna Gasco
Hoofd Stedenbouw
anna.gasco@ahk.nl

Joost Emmerik
Hoofd Landschapsarchitectuur
joost.emmerik@ahk.nl

Managementondersteuning


David Keuning
Beleidsadviseur Onderwijs en Onderzoek
david.keuning@ahk.nl

Sanne Blok
Managementassistent
sanne.blok@ahk.nl

Almiqui Deetman
Managementassistent
almiqui.deetman@ahk.nl

Emmalot Morel
Coördinator educatieve projecten
emmalot.morel@ahk.nl

Emmy Verweij
Managementassistent
emmy.verweij@ahk.nl

Communicatie & PR

 
Roos Bekkenkamp

Communicatie & PR
roos.bekkenkamp@ahk.nl
avb-webredactie@ahk.nl

Bibliotheek


Matty Gaikhorst
Bibliothecaris
matty.gaikhorst@ahk.nl

Alexandra Nicolau
Bibliothecaris
alexandra.nicolau@ahk.nl
 

Financiën


Marieke Marcus
Controller
marieke.marcus@ahk.nl

Studiesecretariaat

 
Theo Peters

Studiesecretaris
theo.peters@ahk.nl

Jutta Grabowski
Studiesecretaris / Adviseur digitalisering
jutta.grabowski@ahk.nl

Irene Noordkamp
Studiesecretaris 
irene.noordkamp@ahk.nl

Mildred Zomerdijk
Studiesecretaris 
mildred.zomerdijk@ahk.nl

Joëlle Goercharn
Studiesecretaris 
joelle.goercharn@ahk.nl

Jorrét Sengers
Studiesecretaris 
jorret.sengers@ahk.nl

Praktijkondersteuning

 
Martijn Troost

Praktijkinstructeur maquetteatelier
martijn.troost@ahk.nl

Bo Jansen
Praktijkinstructeur MakerSpace
bo.jansen@ahk.nl

Peter Schuitemaker
Praktijkinstructeur MakerSpace
peter.schuitemaker@ahk.nl

Jasja Arian
A/V support
jasja.arian@ahk.nl

Huismeesterij

 
Jeffrey van Groningen

Huismeester
jeffrey.vangroningen@ahk.nl

Siep Adema
Huismeester
siep.adema@ahk.nl

Henk van Raam
Huismeester
henk.vanraam@ahk.nl

Gregory Jennie
Avondhuismeester
greg.jennie@ahk.nl

Ineke van Vloten
Receptioniste
ineke.vanvloten@ahk.nl

Delen