Studieleiding

De studieleiding bestaat uit de directeur en de drie hoofden van de opleidingen en vergadert in aanwezigheid van de onderwijsmanager, de studieadviseur en de faculteitsmanager. De Academie heeft uitsluitend gastdocenten.

Madeleine Maaskant
Directeur 

Jan-Richard Kikkert
Hoofd masteropleiding Architectuur (tot eind 2021)
jan-richard.kikkert@ahk.nl

Janna Bystrykh
Hoofd masteropleiding Architectuur (per 1-1-22)
janna.bystrykh@ahk.nl

Markus Appenzeller
Hoofd masteropleiding Stedenbouw
markus.appenzeller@ahk.nl

Hanneke Kijne
Hoofd masteropleiding Landschapsarchitectuur
hanneke.kijne@ahk.nl

Henri Snel
Onderwijsmanager
henri.snel@ahk.nl

Esther Mapp
Faculteitsmanager
esther.mapp@ahk.nl

Mildred van der Zwan
Studieadviseur & Internationale betrekkingen
mildred.vanderzwan@ahk.nl

Nico van Bockhooven
Coördinator beroepservaring
nico.vanbockhooven@ahk.nl

Delen