Ondersteunend personeel

Management

Joseefke Brabander
Faculteitsmanager
joseefke.brabander@ahk.nl

David Keuning
Senior medewerker beleidsondersteuning
david.keuning@ahk.nl

Sanne Blok

Managementassistent
sanne.blok@ahk.nl 

Nina Knaack
Coördinator educatieve projecten
nina.knaack@ahk.nl

Studiesecretariaat

Theo Peters
Studiesecretaris
theo.peters@ahk.nl

Josephine Gomis
Studiesecretaris 
josephine.gomis@ahk.nl

Jutta Grabowski
Studiesecretaris / Adviseur digitalisering
jutta.grabowski@ahk.nl

Marlies Noijens
Studiesecretaris

Irene Noordkamp
Studiesecretaris minoren en cursussen
irene.noordkamp@ahk.nl

Anouk van den Kommer
Directiesecretaresse
anouk.vandenkommer@ahk.nl 

Bibliotheek

Klaas de Jong
Bibliothecaris, redacteur
klaas.dejong@ahk.nl

Matty Gaikhorst
Bibliothecaris
matty.gaikhorst@ahk.nl

Marijke de Waal
Bibliothecaris
marijke.dewaal@ahk.nl 

Communicatie & PR

Janna Verhoeven
Communicatiemedewerker
janna.verhoeven@ahk.nl
avb-webredactie@ahk.nl

Financiën

Marieke Marcus
Controller
marieke.marcus@ahk.nl 

Huismeesterij

Martijn Troost
Werkplaatsmeester
martijn.troost@ahk.nl

Jeffrey van Groningen
Huismeester
jeffrey.vangroningen@ahk.nl

Siep Adema
Huismeester
siep.adema@ahk.nl

Jasja Arian
Huismeester 
jasja.arian@ahk.nl

Paul Huijsse
Huismeester
paul.huijsse@ahk.nl 

Henk van Raam
Huismeester
henk.vanraam@ahk.nl

Gregory Jennie
Avondhuismeester

Ineke van Vloten
Receptioniste
ineke.vanvloten@ahk.nl

Delen