Gastdocenten

De ruim 300 gastdocenten die ieder studiejaar lesgeven aan de Academie van Bouwkunst worden vanwege hun specifieke deskundigheid uitgenodigd voor het begeleiden van projecten, colleges en oefeningen. Zo is het mogelijk om steeds een docentenkorps te selecteren dat optimaal kan inspelen op de eisen die aan de ontwerper en zijn opleiding worden gesteld.

Gastdocenten 2018-2019

Projecten
Abdessamed Azarfane, Adri Verhoef, Alexander Lefebre, Alexander Sverdlo, Andrew Kitching, Anne Konig, Anne Van Leeuwen, Annemarie Swemmer, Arjan Klok, Arnoud Gelauff, Bart Bulter, Bart van der Salm, Bart van Leeuwen, Birgitta van Weeren, Burton Hamfelt, Chris Scheen, Christiaan Schuit, Christophe VandenEynde, Daan Roggeveen, Dafne Wiegers, Daria Naugolnova, David Kloet, David Mulder van der Vegt, Dennis Meijerink, Dex Weel, Diederik Dam, Elsbeth Falk, Eva Radionova, Geurt Holdijk, Gianni Cito, Gilbert Van der, Lee van Breed, Grisha Zotov, Han Lindeboom, Hein Coumou, Hein van Lieshout, Herman Zonderland, Hiroki Matsuura, Huub Juurlink, Ingeborg Thoral, Ira Koers, Iris Wijn, Iruma Rodriguez, Jan-Richard Kikkert, Jan van Grunsven, Jandirk Hoekstra, Jeroen Geurst, Jeroen van Mechelen, Jo Barnett, Jolijn Valk, Jord den Hollander, Jorrit Noordhuizen, Judith Korpershoek, Kim Kool, Klaas Althuis, Lada Hrsak, Laura Alvarez, Lisette Plouvier, Lorien Beijaert, Machiel Spaan, Maike van Stiphout, Marc Nolden, Marcel van der Lubbe, Marieke Timmermans, Marit Janse, Mark Snitker, Martin Aarts, Mathias Lehner, Mauro Parravicini, Menno Otten, Michiel Pegman, Michiel Zegers, Miguel Loos, Milad Pallesh, Mirte van Laarhoven, Niels Tilanus, Nikol Dietz, Patrick Ruijzenaars, Peter Defesche, Peter van Assche, Pierre Marchevet, Pieter Jannink, Pnina Avidar, Raoul Correa, Rick ten Doeschate, Ricky Rijkenberg, Rik van Dolderen, Rink Max, Rob Hootsmans, Robbert Jongerius, Roel van Gerwen, Rogier Hendriks, Rosa Njoo, Ruwan Aluvihare, Saline Verhoeven, Saša Radenovic, Siebe Bakker, Susana Constantino, Sweder Spanjer, Tatjana Djordjevic, Tess Broekmans, Thijs de Zeeuw, Thijs Verburg, Txell Blanco, Veerle Hendriks, Vibeke Gieskes, Wouter Kroeze, Ytje Feddes, Zuzana Jančovičová.

Oefeningen
Aart Oxenaar, Adriaan Mout, Alexandra Tisma, Alexey Boev, Anastassia Smirnova, Arjen Oosterman, Bart Bulter, Bart Visser, Bas van Vlaenderen, Bastiaan Jongerius, Baukje Trenning, Billy Nolan, Claire Oude Aarninkhof, Edwin van Uum, Eric-Jan Bijlard, Fred Booy, Gert Anninga, Geurt Holdijk, Hannah Schubert, Harma Horlings, Harry Schreurs, Isabelle Andriessen, Jaap Brouwer, Jerryt Krombeen, Jesse Zweers, Jilt van Moorst, Jörn Schiemann, Jurriaan van Stigt, Karin Christof, Kevin Logan, Kie Ellens, Lourdes Barrios Ayala, Luc Joosten, Mariana Faver Linhares, Marieke Berkers, Marjolein Hillege, Marjolijn Boterenbrood, Mark Hendriks, Martin Probst, Meintje Delisse, Merten Nefs, Michel Heesen, Michiel Hagenouw, Michiel Hulshof, Michiel Schwarz, Michiel van Zeijl, Nico Jonker, Niels Groeneveld, Oene Dijk, Paul de Kort, Paul de Vroom, Paul Kurstjens, Paul van der Ree, Paul Vlok, Philomene van der Vliet, Pieter Keune, Raoul Vleugels, Raul Correa-Smith, Rens Borgers, Rob van Leeuwen, Robert Bijl, Sebastian van Berkel, Sjef Jansen, Tobias Woldendorp, Vibeke Gieskes.

Colleges
Alan Hess, Amanda Ngabarino, Ana Rocha, Anne van Kuijk, Antoni Folkers, Arna Mackic, Belinda van Buiten, Benan Berhan, Bert Taken, Caroline Warmerdam, Chris Luth, Claire Laeremans, Conradin Clavuot, Daan Roggeveen, Daryl Mulvihill, David Madden, Dex Weel, Ekim Tan, Erik de Jong, Evert Verhagen, Floris Alkemade, Frans van Sturkenboom, Gerwin de Vries, Hank van Tilborg, Jan Hamerlinck, Jan Konings, Jarrik Ouburg, Jeroen Zuidgeest, Joost Emmerik, Jord den Hollander, Jordy van der Veen, Jurriaan van Stigt, Koen van Bakel, Korrie Besems, Lard Buurman, Linda Vlassenrood, Lisette Plouvier, Lonnie van Ryswyck, Markus Appenzeller, Marieke Berkers, Mark Minkjan, Marthijn Pool, Michael Uwemedimo, Michelle Provoost, Oana Baloi, Oana Rades, Ola Uduku, Olalekan Jeyifous, Patrick Joosen, Pepijn Bakker, Peter Veenstra, Pierre Maas, Pieter van der Ree, Rachel Keeton, Reinier de Graaf, Remco Rolvink, René Boer, René van Veenuizen, Rianne Makkink, Robert van Kats, Rohan Varma, Sven Stremke, Sylvia Karres, Ties van der Hoeven, Tycho Saariste, Wim van den Bergh, Wouter van Beek, Wouter Veldhuis.

Vormstudies - Coördinator: Henri Snel
Georg Bohle, Jacques Andre, Katharina Wahl, Lara Tolman, Léon de Lange, Linda Rusconi, Marco Tiberio, Michiel Zegers, Michou-Nanon de Bruijn, Pim Palsgraaf, Woes van Haaften.

Tools Landschapsanalyse
Mirjam Koevoet

Tools Bouwtechniek
Charles Hueber, Jean-Marc Saurer, Jeroen van den Bovenkamp, Jos Rijs

Pre-master Architectuur & Techniek
Adri Verhoef, David Habets, Jean-Marc Saurer, Jeroen van den Bovenkamp, Jeroen van Mechelen, Joost Baks, Jos Rijs, Marlies Boterman, Paul Vlok, Rens ten Hagen, Uri Gilad.

Minor Architectuur
Annemarijn Haarink, Bart van der Salm, Baukje Trenning, David Habets, David Veldhoen, Frans Sturkenboom, Gus Tielens, Hans Gremmen, Jarrik Ouburg, Jeroen Musch, Jos Rijs, Karel Martens, Machiel Spaan, Maike van Stiphout, Marlies Boterman, Metin van Zijl, Paul Kuipers, Paul Vlok, Paulien Bremmer, Ricky Rijkenberg, Rosa Jonkman, Tamara Giesberts, Wouter Kroeze, Wouter Valkenier.

Minor Stedenbouw en Landschapsarchitectuur
Angelo Renna, Bieke van Hees, Clarissa van Deventer, Cynthia Markhoff, Djacco van der Bosch, Frank van den Broeck, Gerard Peet, Gianluca Tramutola, Gloria Font, Hugo van Velzen, Imke van Hellemondt, Jessica Tjon Atsoi, John Breen, Joof Tummers, Joost Emmerik, Judith van der Pol, Marijke Bruinsma, Mathieu Derckx, Matteo Ferroni, Niek Hazendonk, Oene Dijk, Orio Tonini, Patrick Ruijzenaars, Pierre-Alexandre Marchevet, Pieter Boekschooten, Pieterjan van Agtmaal, Ronald Bron, Roy Straathof, Simen Brunia, Simona Serafino, Steven Broekhof, Tim Nagtegaal, Ton Hilhorst.

Delen