Gastdocenten

De ruim 300 gastdocenten die ieder studiejaar lesgeven aan de Academie van Bouwkunst worden vanwege hun specifieke deskundigheid uitgenodigd voor het begeleiden van projecten, colleges en oefeningen. Zo is het mogelijk om steeds een docentenkorps te selecteren dat optimaal kan inspelen op de eisen die aan de ontwerper en zijn opleiding worden gesteld.

Gastdocenten 2019-2020

Projecten
Adri Verhoef, Alessandra Covini, Alexey Boev, Andrew Kitching, Ania Sosin, Anika Ohlerich, Anna Fink, Anne Nieuwenhuijs, Barend Koolhaas, Bart Bulter, Bart van der Salm, Bastiaan Jongerius, Brigitta van Weeren, Burton Hamfelt, Cees van der Veeken, Césare Peeren, Charlotte van der Woude, Chiara Dorbolò, Dafne Wiegers, Daria Naugolnova, David Kloet, Dingeman Deijs, Ekim Tan, Eric Frijters, Felix Madrazo, Floris Hund, Floris van der Zee, Gen Yamamoto, Gerwin de Vries, Geurt Holdijk, Giacomo Gallo, Gianni Cito, Gilbert van der Lee, Gloria Font, Grisha Zotov, Gus Tielens, Hank van Tilborg, Hans Hammink, Hein Coumou, Herman Hertzberger, Herman Zonderland, Hiroki Matsuura, Huub JuurlinkIra,  Koers, Iruma Rodriguez, Jan Peter Wingender, Jan-Richard Kikkert, Jana Crepon, Jandirk Hoekstra, Jarrik Ouburg, Jeroen Geurst, Jeroen Musch, Jeroen van Mechelen, Jo Barnett, Jolijn Valk, Jonas Papenborg, Joost Lauppe, Jos de Krieger, Juliette Gilson, Kamiel Klaasse, Katharina Hagg, Kevin Logan, Kim Kool, Lada Hrsak, Laura Weeber, Lisette Plouvier, Maartje Lammers, Machiel Spaan, Maike van Stiphout, Marc Nolden, Marcel van der Lubbe, Marco Broekman, Marieke Berkers, Marieke Timmermans, Mario van der Linden, Marit Janse, Marius Schwarz, Marlies Boterman, Marlies Rohmer, Marlous Vriethoff, Marta Roy Torrecilla, Martijn de Wit, Martin Aarts, Martin Probst, Matthias Lehner, Mauro Parravicini, Max Rink, Max Rink, Menno Otten, Meritxell Blanco, Michiel Zegers, Miquel Loos, Mirjana Milanovic, Mirte van Laarhoven, Niels Tilanus, Paul Kuipers, Paul Toornend, Paul van der Ree, Pieter Jannink, Pnina Avidar, Remco Bruggink, Remco Rolvink, Remco van der Togt, Rene Bouman, Richard Proudley, Ricky Rijkenberg, Riette Bosch, Rik de Visser, Rob Hootsmans, Rob van Kalmthout, Robbert Jongerius, Rogier van den Brink, Ronald Rijnen, Ronja Andersen, Rosa Njoo, Ruwan Aluvihare, Saline Verhoeven, Samir Bantal, Saša Radenović, Serge Schoemaker, Smith Raul Correa, Stephan Verkuijlen, Stijn de Jongh, Susana Constantino, Tatjana Djordjevic, Tess Broekmans, Thijs de Zeeuw, Ton Schaap, Wenchi Yang, Willemijn van Manen, Wouter Kroeze, Yttje Feddes, Yuka Yoshida en Zuzana Jancovicova.

Oefeningen
Alexandra Tisma, Alison Killing, Andreas Mulder, Ania Molenda, Arjen Oosterman, Barbara Heijl, Bart Bulter, Bart van der Salm, Baukje Trenning, Billy Nolan, Bruno Vermeersch, Caroline Kruit, Charlie Clemoes, Charlotte van der Woude, Christina Eickmeier, Fred Booy, Fred Feddes, Geert Timmermans, Gert-Jan Bakker, Isabelle Andriessen, Jaap Brouwer, Jan Jongert, Jasper Brommet, Jeanne Tan, Jeroen van Mechelen, Jerryt Krombeen, Kaita Shinagawa, Karin Christof, Laura van de Pol, Linda Vlassenrood, Lizanne Dirckx, Maaike Poppegaai, Marieke Berkers, Marjolein Hillege, Marjolijn Boterenbrood, Mark Hendriks, Mark Snitker, Marlies Boterman, Meintje Delisse, Merten Nefs, Michel Heesen, Michiel van Iersel, Nadine van den Berg, Oene Dijk, Paul Kuipers, Paul Vlok, Rachel Keeton,
Rene Boer, Rens Borgers, Rob van Dijk, Roel van Gerwen, Saskia Naafs, Sjef Jansen, Thomas van Nus, Tobias Woldendorp, Vibeke Gieskes en Vinny Jones.

Colleges
Albert Herder, Alessandra Scognamiglio, Arjan Klok, Bert Taken, Boukje Vastbinder, Catja Edens, Chris Luth, Christopher de Vries, Dan van der Horst, Daniel Ibañez, Daryl Mulvihill, David Dooghe, David Habets, Dirk Oudes, Dirk Sijmons, Dirk van den Heuvel, Donald Murphy, Edwin Thie, Ekim Tan, Elizabeth Monoian, Eric Frijters, Florian Schrage, Fransje Hooimeijer, Gerjan Streng, Hanneke Kijne, Hans Teerds, Hester Koelman, Hester van Dijk, Indira van 't Klooster, Ingrid Luijkx, Ira Koers, Iruma Rodriguez, Ivan Nio, Jan Peter Wingender, Jan-Richard Kikkert, Janet van Bergen, Joost Emmerik, Joost Vos, Katya Letunovskaya, Klaas Jan Visser, Klaas Jan Wardenaar, Leonardo Kappel, Lieke de Jong, Linda Vlassenrood, Lonny van Ryswyck, Luis Callejas, Machiel Spaan, Maike van Stiphout, Marieke Berkers, Marina den Ouden, Markus Appenzeller, Matthijs Baas, Matthijs Ponte, Mechtild Stuhlmacher, Michaël Ghyoot, Oliver Sack, Patrick Roegiers, Peter Defesche, Peter van Assche, Reinder Bakker, René Boer, Rik van Dolderen, Rob Hootsmans, Rob Marsh, Rob van Leeuwen, Roel Schoenmakers, Ronald Rietveld, Sanne Mylonas, Sjoerd Soeters, Stuart Smith, Sven Stremke,Taneha Bacchin, Theo Deutinger, Thijs van Spaandonk, Tim Verlaan, Uri Gilad, Vincent Kompier, Vincent van der Klei en Yana Golubeva.

Vormstudies - Coördinator: Henri Snel
Abla Bahrawy, Baukje Trenning, Bram de Jonghe, Cedric van Parys, Charlotte Schrameijer, Curdin Tones, Dajo Brinkman, Dries van der Post, Edwin Deen, Elena Khurtova, Emma Hoette, Erick de Lyon, Hans van der Pas, Jane Lang, Jilt van Moorst, Klaske Bruinsma, Krijn de Koning, Kristen Hollinsworth, Krisztina Châtel, Leonora Oppenheim, Maria Blaisse, Marius Schwarz, Marjolein Roeleveld, Mieke de Roo, Ronja Andersen, Ruud op den Kelder en Sanne Bruggink.

Tools Landschapsanalyse
Mirjam Koevoet

Tools Bouwtechniek
Charles Hueber, Jean-Marc Saurer, Jeroen van den Bovenkamp, Jos Rijs

Pre-master Architectuur & Techniek
Adri Verhoef, Annegien van Dijk, Arjan Schilling, David Habets, Jean- Marc Saurer, Jeroen van den Bovenkamp, Joost Baks, Jos Rijs, Lada Hrsak, Malon Houben, Marlies Boterman, Paul Vlok, Paulien Bremmer, Rens ten Hagen en Sasa Radenovic.

Minor Architectuur
Annemarijn Haarink, Baukje Trenning, David Habets, David Veldhoen, Edwin van Gelder, Frans Sturkenboom, Jarrik Ouburg, Jeroen Musch, Jos Rijs, Kaita Shinagawa, Ken de Cooman, Lada Hrsak, Lesia Topolnyk, Maike van Stiphout, Malon Houben, Marlies Boterman, Metin van Zijl, Paul Kuipers, Paul Vlok, Paulien Bremmer, Ricky Rijkenberg, Rosa Jonkman en Sasa Radenovic.

Minor Stedenbouw en Landschapsarchitectuur
Antoine Fourrier, Chris van Gent, Daniel Diez, Dennis Ezendam, Djacco van den Bosch, Ina Brekelmans, Jessica Tsjon Atsoi, Jo Barnett, Maarten Grotholt, Marijke Bruinsma, Mathieu Derckx, Natascha van den Ban, Oene Dijk, Sanne Bruggink en Steven Broekhof.

Delen